Jaki efekt można osiągnąć, montując listwę sufitową LED?

Jaki efekt można osiągnąć, montując listwę sufitową LED?

Czas czytania:1 Minut, 35 Sekund

Wykańczając czy remontując dom albo mieszkanie, każdy chce stworzyć we wnętrzach przyjemną, sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę. Można ją uzyskać np. za pomocą odpowiedniego oświetlenia. Współczesne sklepy oferują mnóstwo artykułów pozwalających uzyskać łagodne, przyjemne dla mieszkańców światło. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak szybko i tanio stworzyć taki klimat.

Jakie oświetlenie wybrać aby dodać wnętrzu elegancji?

Jest wiele sposobów na uzyskanie zamierzonego efektu, które każdy może dobrać zgodnie z własnymi preferencjami, stylem, w jakim urządzone jest pomieszczenie, a także zasobnością portfela. W wybranych sklepach internetowych można na przykład znaleźć eleganckie, łatwe w montażu i niedrogie gzymsy oświetleniowe w wielu kształtach i rozmiarach, które pozytywnie wpłyną na atmosferę we wnętrzach. Odpowiednio dobrana listwa sufitowa LED pozwoli na uzyskanie rozproszonego światła, które sprawi, że wnętrze będzie przytulne i ciepłe.

Czy montaż takich listew nie uszkodzi sufitu?

Jest to rodzaj sztukaterii montowanej do powierzchni na klej montażowy, który na ogół można zakupić w tym samym sklepie. Przytwierdzone nim listwy trzymają się solidnie i nie ma obawy, że odpadną. Powierzchnia gzymsów jest przygotowana do klejenia w taki sposób, aby zwiększyć przyczepność. Instalacja nie wymaga szczególnych umiejętności, dlatego można jej dokonać samodzielnie.

Jakie są zalety listew oświetleniowych LED?

Jest wiele powodów, dla których warto się na nie zdecydować. Przede wszystkim:

  • oszczędzają energię,
  • mają długą żywotność,
  • są wydajniejsze niż żarówki,
  • doskonale maskują drobne niedociągnięcia na połączeniu ściana-sufit,
  • są doskonałą i tańszą alternatywą dla sufitów podwieszanych,
  • stanowią oryginalną ozdobę wnętrza, z możliwością uzyskania światła o różnym natężeniu i barwie.

Są one idealne do każdego pomieszczenia. Niewielka ilość wilgoci nie ma wpływu na ich wygląd czy trwałość, dlatego nadają się także do łazienki czy kuchni.

Jakie rodzaje listew LED można znaleźć w sklepach?

Poza listwami sufitowymi, dostępnymi także w wersji góra dół, oświetlającymi i sufit i ścianę, w ofercie wielu sklepów są też gzymsy karniszowe oraz listwy podłogowe. Chcesz stworzyć miłą atmosferę w swoim domu? Znajdź firmę w sieci z najkorzystniejszą ofertą i dokonaj zakupu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %