Gdzie przydaje się tablica magnetyczna?

Czas czytania:1 Minut, 27 Sekund

Szukasz praktycznego wyposażenia sali szkoleniowej? Zainwestuj w dobrą tablicę! Sprawdź, jaki model wybrać i gdzie najlepiej sprawdzają się modele o właściwościach magnetycznych. Nowoczesne akcesoria znacznie ułatwiają pracę dydaktyków.

Tablica magnetyczna

W trakcie zajęć edukacyjnych nauczyciele często sporządzają notatki, rysują wykresy i schematy oraz pokazują uczniom prezentacje. Tablica magnetyczna to wielofunkcyjny produkt, który pozwala między innymi na:

  • pisanie i rysowanie za pomocą specjalistycznych pisaków,
  • przyczepianie magnesów, które mocują do powierzchni płyty kartki i różnorodne materiały dydaktyczne,
  • wyświetlanie prezentacji i filmów z projektora.

Trzecia opcja dostępna jest w przypadku akcesoriów zawierających specjalnie przystosowaną do tego celu powierzchnię. Dobrym tego przykładem jest Avtek Board 82, która ogranicza problem odbijania się światła lampy projektora i może łatwo przerodzić się w multimedialną płytę. Jednocześnie po wyłączeniu interaktywnego urządzenia nadal pełni tradycyjne funkcje, nadając się do pisania, rysowania i przyczepiania magnesów.

Gdzie powiesić tablicę o właściwościach magnetycznych?

Zastosowanie suchościeralnych tablic o właściwościach magnetycznych jest bardzo szerokie. Montowane są w szkołach językowych, ośrodkach szkolenia kierowców, salach konferencyjnych i biurach. Często spotyka się je w podstawówkach, liceach, technikach i na uczelniach. Istotne jest wybranie modelu o odpowiednich wymiarach. W sklepach dostępne są różne warianty, płyty mierzą od 30×40 do 240×120 cm. Przedstawiane na nich treści powinny być widoczne dla wszystkich uczniów, dlatego im większa sala, tym bardziej przestronna tablica będzie przydatna.

Praktycznym dodatkiem jest półka na pisaki. Akcesoria piśmiennicze są specjalnie przystosowane do powierzchni suchościeralnej. Mazaki można kupić w różnych kolorach, na przykład w barwie czarnej, niebieskiej, czerwonej i zielonej. Zróżnicowana kolorystyka urozmaica wygląd notatek i ułatwia ich poprawne odczytywanie.

Tania i dobra tablica magnetyczna

Jest wiele miejsc, w których sprawdzi się tablica magnetyczna. To narzędzie doceniane zarówno przez dydaktyków, jak i przez uczniów. Wybierz model o wymiarach dopasowanych do przestrzeni pomieszczeń wykładowych. Cena produktu zależy od jego wymiarów oraz dodatkowych funkcji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %