DeLonghi vs Saeco – który ekspres lepszy?

Czas czytania:2 Minut, 2 Sekund

Miłośnicy kawy nie wyobrażają sobie dnia bez choćby jednej filiżanki swojego ulubionego napoju. Prawdziwi smakosze nie zadowolą się popularną rozpuszczalną, a nawet sypaną zalaną wrzątkiem. O wiele lepiej smakuje bowiem kawa parzona w ekspresie. Jest wielu producentów, którzy wypuszczają na rynek coraz nowsze urządzenia aby sprostać wymaganiom klientów i zachwycić ich intensywnym aromatem świeżo mielonych ziaren. Wśród znanych marek prym wiodą DeLonghi i Saeco. Co oferują i którą z nich wybrać?

Ekspresy do kawy DeLonghi – co je wyróżnia?

Z pewnością doświadczenie producenta, który na rynku istnieje już od wielu lat i w tym czasie zyskał spore uznanie oraz zaufanie użytkowników. Urządzenia tej marki można spotkać w domach prawdziwych kawoszy, którzy cenią prostotę obsługi, przystępną cenę oraz zachwycający aromat charakteryzujący przyrządzane napoje. Firma wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom, stale poszerzając swój asortyment i udoskonalając proponowane modele. Zapewniają one możliwość przygotowania różnego rodzaju kaw, niczym w dobrej kawiarni. Są wyposażone w systemy spieniające mleko, dzięki czemu każdy ma szansę delektować się takim napojem, jaki lubi. Okazuje się jednak, że sprzęty DeLonghi częściej znajdują swoje zastosowanie w prywatnym użytkowaniu – do lokali wybierane są produkty z asortymentu Saeco. Dlaczego?

Saeco – innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających

Chcąc scharakteryzować asortyment tego producenta, warto podkreślić, że niemal każdy nowoczesny ekspres do kawy Saeco jest wyposażony w:

  • dotykowy system obsługi – to znaczne ułatwienie korzystania z urządzenia oraz usprawnienie przyrządzania przeróżnych napojów,
  • podgrzewaną tacę, która ogrzewa filiżanki, dzięki czemu serwowana kawa ma optymalną temperaturę,
  • ceramiczny młynek – nie nagrzewa się w trakcie pracy, przez co nie psuje smaku ani aromatu mielonych ziaren,
  • system automatycznego czyszczenia – nie trzeba pamiętać o tym, aby umyć urządzenie, ponieważ robi to ono samo. To idealne rozwiązanie do kawiarni, gdzie intensywna eksploatacja generuje spore zabrudzenia.

Modele tej marki są wydajne i pracują szybko, co sprzyja sprawnej obsłudze klientów – to kolejna cecha sprawiająca, że urządzenia Saeco są polecane do lokali gastronomicznych oraz biur. Na uwagę zasługuje także niepowtarzalny design tych produktów – są one stylizowane modernistycznie i wpisują się w nowoczesne aranżacje, prezentując się profesjonalnie.

Ekspres do kawy – Saeco i DeLonghi to marki godne zaufania!

Biorąc pod uwagę powyższe rozważania, można uznać, że ekspresy Saeco świetnie poradzą sobie z intensywną eksploatacją w biurach, punktach obsługi klienta, restauracjach i kawiarniach oraz na eventach organizowanych dla dużej liczby osób. Modele marki DeLonghi z kolei doskonale sprawdzą się w domowym zaciszu, gdzie kawą delektują się domownicy i ich goście. Każdy z tych producentów tworzy unikalne urządzenia i oferuje ciekawe rozwiązania, które warto poznać, aby dokonać trafnego wyboru.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %