Jeśli chcesz wpisać się do naszej Księgi gości
to jesteś w odpowiednim miejscu ;-)

Osoby zamieszczające opinie, wypowiedzi na olsensium.pl  rozpowszechniają swoje myśli na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoją wypowiedź w serwisie olsensium.pl  ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób. Obraźliwe i wulgarne wypowiedzi będą usuwane bez powiadomienia.

8 odpowiedzi na „Książka gości

 1. Ania Zwarycz pisze:

  Chciałabym serdecznie podziękować organizatorom za wspaniałą przygodę dla mnie i moich dzieci, jaką była podróż Pociągiem Repatriantów. Wspaniała atmosfera i doskonała organizacja imprezy. Jak czas pozwoli, chętnie za rok również skorzystamy z takiej okazji miłego spędzenia wolnego czasu.
  Ania Zwarycz z Zuzią i Krzysiem

 2. Paulina pisze:

  Witam czy w najblizszych miesiącach bedzie jeszcze organizowany przejazd parowozem. Pozdrawiam serdecznie

 3. kamild pisze:

  nie daliscie zmianki o ślubie wrzuccie jak macie jakies foto pary młodej co tam była na pkp oleśnica fajnie to wymyślone zostało… sam bym chciał taki parowóz na ślub…

 4. robak pisze:

  Przeglądając stronę pragnę pogratulować Markowi tytułu Osobowości Roku, przy okazji ciśnie się na usta hasło: „Marek na PREZYDENTA!!!!”, bo Takich już nie ma.

 5. administrator pisze:

  kontakt podany jest w głównym menu strony – Kontakt

 6. marcin robak pisze:

  Jak można się z wami skontaktować mailowo?

 7. hermoch pisze:

  Chciałbym podziękować organizatorom za sobotni sentymentalny przejazd do Sycowa. Dzięki niemu odżyły we mnie wspomnienia z czasów dzieciństwa. Imprezę uważam za bardzo udaną ;) Oby takich więcej…

 8. seba pisze:

  Dzięki za sobotnią imprezę z podróżą w czasie do Sycowa :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *